Muži 31.10. První sobotní zápas v Rychnově

05.11.2009, 11:26, Říha Vladimír

Tj Spartak Rychnov n.Kněžnou          -       TJ SOKOL JILEMNICE           76 : 66

Zápasy v Rychnově byly v minulých sezónách hrány v neděli. A tak byly vždy poznamenány sobotním večerem buď v RK či v okolních městech. Letos poprvé jsme měli možnost záhrat si nepoznamenáni, tedy v sobotu.
Do utkání jsme vstoupili parádně, trefili jsme dvě trojky, povedlo se pár rychlých protiútoků a v 5.minutě jsme vedli 13:4. Jenže potom přišlo několik zbytečných ztrát a Rychnováci je trestali lehce vstřelenými koši. Stav po 1.čtvrtce byl vyrovnaný 18:18.
Druhou část jsme opět začali dobře, dokázali jsme ubránit Rkáčka 4.minuty bez vstřeleného koše, je jen škoda, že jsme si vytvořili pouze 6-ti bodový náskok, protože soupeři tam poté spadlo několik střel z větší vzdálenosti, a dostal se do 5-ti bodového vedení. Poločasový stav si spočítáte rozdělením konečného výsledku na půlky.
Duel byl trochu ovlivněn častými nesmyslnými výroky sudích, hlavně co se týče faulů. Někteří naši hráči byli limitováni velkým počtem osobních chyb, Rychnovákům to tam nepřestávalo padat a dobrou obranou nás donutili k několika ztraceným míčům. Vytvořili si místy až 10-ti bodové vedení. Po 3.čtvrtině svítilo na světelné tabuli skóre 54:47.
Poslední období bylo už jen a pouze v režii dobře hrajících Rkáček. Pár minut před koncem jsme prohrávali i o 20 bodů, pak ale přišel nástup hráčů rychnovského „E“ týmu a ten nás nechal korigovat výsledek na přijatelnější.
Chtěl bych pochválit naše hráče za výkon v prvních 15 minutách. Myslím, že když takhle zahrajeme u nás, tak je Rychnov určitě k poražení. Zdar a sílu, najdeš f p...


Statistiky                                                                                                                     celkem

Body: Mišel 15, Vojtyla 15, Štípa 15, Adam 12, Pája 7, Dejf 1, Míra st. 1                      67
Šestky: Štípa 8/6, Mišel 7/6, Pája 4/2, Dejf 4/1, Vojtyla 3/1, Adam 2/2, Míra st. 2/1   30/19
Trojky: Štípa 3, Vojtyla 1, Pája 1                                                                                    5
Fauly: Dejf 5, Vojtyla 4, Adam 4, Pája 3, Štípa 3, Mišel 2, Míra st. 1, Robin 1                23

 

šř


 

 
« Zpět


Diskuse: "Muži 31.10. První sobotní zápas v Rychnově"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře