cheeky   F O T O G A L E R I E   cheeky

 

06.12.2018       OKRESNÍ FINÁLE FLORBAL    6. - 7 . TŘÍDY

14.06.2018       VYHLÁŠENÍ   SPORTOVCE  ŠKOLY

18.05.2018       OKRSEK  TROJBOJ   1. - 5. TŘÍDY

17.11.2017       OKRESNÍ  FINÁLE  V  PLAVÁNÍ  JILEMNICE

22.09.2017       OKRESNÍ  FINÁLE  ČTYŘBOJ  TURNOV

13.06.2017       DĚTSKÉ  OLYMPLIJSKÉ  HRY  TURNOV

20.09.2016       OKRESNÍ  KOLO  ČTYŘBOJE  TURNOV

07.09.2016       KRKONOŠE  HORY  NAŠE    6. ROČNÍK

17.06.2016       VYHLÁŠENÍ  SPORTOVCE  ŠKOLY

16.06.2016       DĚTSKÉ  OLYMPIJSKÉ  HRY  V  ATLETICE

13.04. 2016      OKRESNÍ  FINÁLE  VE  VYBÍJENÉ  TURNOV

19.06.2015       DĚTSKÉ OLYMPIJSKÉ HRY     

17.06.2015       VYHLÁŠENÍ  SPORTOVCE  ŠKOLY

27.05.2015       ŠTAFETY  JILEMNICKÝCH  ŠKOL

26.05.2015       KRAJSKÉ  FINÁLE  ČTYŘBOJE  JABLONNÉ  V PODJEŠTĚDÍ

15.05.2015       OKRESNÍ  FINÁLE  POHÁRU  ROZHLASU  V  ATLETICE  TURNOV

11.03.2015        OKRESNÍ FINÁLE  BASKETBAL  8.-9. ROČNÍK

09.01.2015        OKRESNÍ FINÁLE VE FLORBALE  ML. DĚVČATA  TURNOV

17.12.2014        OKRESNÍ FINÁLE  VE  FLORBALE  ML.CHLAPCI

16.12.2014        KRAJSKÉ  FINÁLE  V  PLAVÁNÍ

21.11.2014        OKRESNÍ  FINÁLE  PLAVÁNÍ  JILEMNICE

30.09.2014        OKRESNÍ  FINÁLE  4 BOJ

 

02.06.2014       ŠTAFETY  JILEMNICKÝCH  ŠKOL

26.11.2013       OKRESNÏ  FINÄLE  V  PLAVÁNÍ

24.09.2013       ATLETICKÝ  ČTYŘBOJ   OKRESNÍ FINÁLE

 

24.06.2013       SPORTOVEC  ŠKOLY    VYHLÁŠENÍ  VÝSLEDKŮ

27.03.2013       OKRESNÍ FINÁLE BASKETBAL  6.- 7. TŘÍDY - JILEMNICE

19.02.2013       VYHLÁŠENÍ  VÝSLEDKŮ  LYŽAŘSKÝCH  ZÁVODŮ

15.02.2013       ŠKOLNÍ  ZÁVODY  V  BĚHU  NA  LYŽÍCH

19.12.2012       OKRESNÍ  FINÁLE  FLORBAL  6. - 7. roč  CHLAPCI

28.11.2012       OKRESNÍ FINÁLE  V  PLAVÁNÍ

11.09.2012       KRKONOŠE   6. TŘÍDY   

 

20.06.2012       VYHLÁŚENÍ     SPORTOVEC  ŚKOLY

19.06.2012       ATLETICKÁ  OLYMPIÁDA   TURNOV  

11.05.2012       TROJBOJ  1. - 5. TŘÍD  JILEMNICE     OKRSEK

10.05.2012       OKRESNÍ  FINÁLE  4 BOJ   TURNOV

09.05.2012       KRAJSKÉ  FINÁLE  BASKETBAL   8. - 9. TŘÍDY   JILEMNICE

04.04.2012       KRAJSKÉ  FINÁLE  BASKETBAL  6. - 7. TŘÍDY JILEMNICE

06.12.2011       OKRESNÍ  FINÁLE  V  PLAVÁNÍ  JILEMNICE

30.06.2011       LUŽNICE  vř  1. část

22.06.2011       VYHLÁŠENÍ   SPORTOVCE  ŠKOLY

21.06.2011        ATLETIKA  DOH  TURNOV 

03.06.2011        ŠTAFETY  JILEMNICKÝCH  ŠKOL

18.05.2011        OKRSKOVÉ  KOLO  3BOJ  1. - 5. TŘÍD    F O T O

16.05.2011        OKRESNÍ  FINÁLE  POHÁR  ROZHLASU  

10.05.2011        OKRESNÍ  FINÁLE  ATLETICKÝ  4BOJ

20.04.2011       KRAJSKÉ  FINÁLE  BASKETBAL  6. - 7. ROČNÍK

13.04.2011        OKRESNÍ  FINÁLE  BASKETBAL   6. - 7. ROČNÍK

24.03.2011        OKRESNÍ FINÁLE BASKETBAL 8.-9. ROČ

26.01.2011        BRUSLENÍ  PÁŤÁKŮ

06.01.2011       OKRESNÍ  FINÁLE  FLORBAL  8. - 9. TŘ.  TURNOV

15.12.2010       OKRESNÍ FINÁLE  FLORBAL  6.-7. TŘ.

24.11.2010        OKRESNÍ  FINÁLE  PLAVÁNÍ

22:09.2010        KRKONOŠE   9. ROČ  .

10.09.2010       FOTO  I T A L I A

23.06.2010        VYHLÁŠENÍ SPORTOVCE ŠKOLY

17.06.2010        SÁZAVA  od PÁŤI

17.06.2010        VODÁCKY  KURZ  8.  TŘÍD 

11.06.2010        DĚTSKÉ ATLETICKÉ HRY  TURNOV

02.06.2010        OKRES. FINÁLE  VOLEJBAL 3 + 3

26.05.2010        ŠTAFETY  ŠKOL

24.05.2010        TROJBOJ  1. STUPEŇ